Neler Yapabilir ?

 1. Aidatlarda ve Bağışlarla İlgili Özellikler
  Toplu Aidat Borçlandırma - Toplu Borç Güncelleme - Toplu Ödeme Yapma - Faklı Ödeme Türleri Tanımlama - Bağışları Sair Gelir ile Gelirleştirme
 2. Üye İşlemleri İle İlgili Özellikler
  Üye Ekleme - Güncelleme ve Silme İşlemleri - Tüm Gerekli Bilgiler (E-Posta,Gsm, Meslek, Kan Grubu Bilgileri) -Aile Bilgileri  - Üyelerin Giriş ve Çıkış Tarihlerini Bildirme ve Takip Etme - Üye Yakınlarının Tüm Genel Bilgileri - Aktif ve Pasif Üyeleri Raporlama ve Yönetme Sistemi Emanet Hesaplar Ekranı İle Kimden Geldiğini Bilmediğiniz Ödemeleri Saklayabilir, İlerleyen Zamanda Tesbit Ediliğinde Aynı Anda Aktarım Yapabilirsiniz.
 3. Gelir Gider İşlemleri İle İlgili Özellikler
  Aidat Gelirlerin Haricinde Bir Gelir Var İse Örnek Olarak Vadeli Banka Gelirlerin Takip Edildiği Ekrandır. Bu Gelirlerin Girişiniz Yapabilirsiniz. - Gelir Ve Gider Tanımları Sabit Olmayıp Kullanım Amacınıza Göre Hesap Planınızı Kendiniz Oluşturabilirsiniz.  - Hesap Planı Tanımlarınızda Dilediğiniz Şekilde Alt Hesaplar Oluşturabilirsiniz. - Yapılmış Olan Gelirin Yada Giderlerin Kasaya Mı Bankaya Mı Ödendiğini İşleyebilir, Tahsil Edilmeyen Gelire Açık Tahsilat İşlemleri Uygulayabilirsiniz. - Derneğinize Ait Tüm Giderleri ve Gelirleri Bu Ekrandan Girişini Yapabilirsiniz.
 4. Toplu Sms İşlemleri İle İlgili Özellikler
  Sms Modülü İle Üyelerin Cep Telefonlarına Özel Günler İçin Sms Gönderebilirsiniz. - Bu modülümüz ile Tüm Üyelerinizden Borçlu Olanlara Borç Mesajı yada Alacaklı Olanlara Alacaklarını Bildirebilirsiniz. -  Üyelerinize Bakiyelerini Bildirerek Aidat Toplama İşlemlerinde Daha Hızlı ve Alternatif Tahsilatlarınızı Toplayabilirsiniz. - Üyelerinize Doğum Günlerinde Özel Mesaj Sistem Tarafından Otomatik Gönderme İşlemi Yapabilirsiniz. - Bayram ve Özel Günlerde İleri Tarihli Mesaj Atarak O Gün Geldiğinde Otomatik Mesaj Üyelerinize Gidecektir.